map home mail

(057) 737 00 09

(095) 803 85 15

Nelissen
 • 1.
  Бізнес-центр: Простора рецепція з офісами, що примикають до неї
 • 6.
  Сушарні камери: 17 сушарних камер поглинають 70% вологи з готової цегляної продукції. Продуктивність 1.420.000 каменів.
 • 2.
  Головна будівля: Офіси з двома великими сучасними шоу-румами
 • 7.
  Підготовка глини: Прокатний стан потужністю 80 тонн на годину, при товщині 0,8мм відбувається повне розчавлювання включень мінералів.
 • 3.
  Пакувальні машини-роботи: Автоматична розвантажувальна лінія LINGL, яка пакеє 350 тисяч штук цегли на день. П'ять різних типів упаковки.
 • 8.
  Формувальні лінії. Формування цегли виконується за допомогою двох пресів із швидкістю 46.000 штук на годину, або 13 штук на секунду. Колірні комбінації, що виконуються на ручних машинах такого типу, практично необмежені.
 • 4.
  Печі: Чотири сучасні тунельні обпалювальні печі французької фірми CERIC (кожна завдовжки більше ніж 110 м) роблять випалення цегли 24/24 при температурі до 1100° C, залежно від виду цегли.
 • 9.
  Глиняний карьєр: 70% глини поступає по транспортних стрічках прямо з кар'єру. Загальна витрата глини : 120.000 м3 на рік або 1,5 гектара.

   

 • 5.
  Фрезерна лінія: Лінія з двома автоматичними дисковими пилам та один дисковий різак Winkle з максимальною продуктивністю 30.000 каменів на день.
 • 10.
  Укладання: Дві автоматичні лінії з продуктивністю штабелювання 24.000 штук на годину кожна, виконують укладання цегли на пічні вагонетки для подальшого надання кінцевого кольору в процесі випалення.
IСТОРIЯ

Цегляний завод Nelissen Steenfabriek був заснований дідом нинішнього покоління Nelissen в 1921 році на плато Kesselt (Бельгія). Це місце виявилося надзвичайно відповідним для виготовлення облицювальної цегли і плитки ручного формування (клінкерної цегли) завдяки саме цьому родовищу глини. Вже 90 років у власних карєрах добувається глина червоного, жовтого, рожевого і сірого кольорів.

У 1937 році був побудований другий завод в Tienen. Де була виявлена глина подібна до тієї, що й в Kesselt; крім того у Tоienen була перевага більше централізованого розташування. З 1982 року виробництво цегли ведеться виключно в Kesselt.

Перша польова піч вже незабаром була замінена кільцевою піччю, яка, у свою чергу, в 60-і роки, поступилася місцем тунельній печі. Прийнята потім тунельна сушка дозволила сушити камені незалежно від сезону.

У кінці 70-х років були розроблені перші машини ручного формування, які в точності копіювали технологію, за якою раніше формувальники цеглини працювали вручну.

У 1988 році компанія Nelissen побудувала другу лінію з сучасною компь'ютеризованою обпалювальною піччю більше ніж 110 м завдовжки. Цей експансивний розвиток йшов поруч з установою Nelissen Industries N.V., та подальшим розширенням і автоматизацією сушарних камер, а також придбанням нового машинного парку.

У цьому революційному для компанії році виробництво облицювальної цегли ручного формування було збільшено в два рази, приблизно до 50 млн. штук на рік.

У 1990 році було подано заяву на сертифікацію якості Benor внаслідок чого компанія була відзначена знаком якості вищої категорії - заслужена нагорода за продукцію найвищої якості, що випускається вже у той час.

У тому ж році був також побудований новий офісний комплекс, який одночасно є виставковим приміщенням, в якому кожен потенційний покупець відразу почуває себе як вдома.

У 1993 році лімбургське сімейне підприємство, прагнучи зберегти свою самостійність і одночасно зміцнити свої позиції в цегляній промисловості, наважилося на наступний великий крок: придбання новітніх сучасних печей, сушарних споруд, машин, що укладають та пакувального устаткування повністю керованного комп'ютерами, що дозволило збільшити виробництво цегли ручного формування до 100 мільйонів штук на рік.

З 16 грудня 1997 року система управління якістю цегляних заводів Nelissen сертифікована відповідно до стандарту NBN EN ISO 9002. Впродовж 90 років, підприємство Nelissen брало участь у багатьох незвичайних об'єктах, таких, як IJZERTOREN - оборонна вежа в Diksmuide, базиліка в Koekelberg, торговий дім в Wijnegen, ратуша в Hasselt і різні футбольні стадіони, у тому числі Андерлехт та домашній стадіон футбольної команди Die Roten Teufel‚ Король Бaудевин – стадіон.

Сприятливе розташування, чудова сировина, незмінна якість, висококваліфікований персонал, багаторічний досвід і використання передових технологій у будь-який час були та залишаються запорукою успіху компанії Nelissen.

Nelissen і в майбутньому буде компетентним партнером з випуску облицювальної цегли ручного формування на найвищому рівні за якістю та забарвленням.

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС

А з чого він зроблений?!

Родовище глини на плато Кесселт (Лімбург) відноситься до так званого лесу. Лес - це гірська, пориста порода. Вважають, що в льодовикову епоху сильні вітри переносили дрібні частки гірських порід з Північної Німеччини та відкладали їх у вигляді лесових покривів. Нині лес є ідеальною початковою сировиною для виробництва клінкерної цегли ручного формування. У розташованих поряд із заводом кар'єрах залягають унікальні шари лесу різних відтінків : сірі, жовті, рожеві і червоні.

В міру необхідності шари глини окремо розробляються та транспортуються безпосередньо на завод. Після ретельного сортування глина піддається подальшій обробці. Лише у виняткових випадках при виробництві клінкерної цегли з вмістом марганцю, додаються додаткові мінерали. Після дозаторів глина в необхідній пропорції конвеєром подається в змішувач. Шляхом контрольованого додавання води глині надають оптимальну пластичність. Глина з різних шарів лесу дозовано змішуються.

Квадратний, круглий, клиновидний…

Нині виробництво цегли ручного формування повністю автоматизоване, за винятком фасонної цегли.

Раніше виробники цегли укладали глину в посипану піском форму. Після видалення надлишків глини, форму перевертали і сиру заготівку виймали. Сучасні машини в точності копіюють технологію, за якою раніше працювали формувальники. Кожна операція має важливе значення. Машина сконструйована таким чином, що одночасно може бути зроблено до 8-ми різних колірних відтінків. На заводах Nelissen фасонну (фігурну) цеглу, так званий Special, і нині формують в ручну.

Високий професіоналізм робить можливим виробництва типової цегли ручного формування з шорсткою поверхнею, відтінками, що варіюються, і піщаними шрамами.

Сушка…

Вода, необхідна для формування цегли, повинна повністю випаруватися. Це відбувається в керованих комп'ютерами сушарних камерах, причому програми сушки відповідають сорту глини і формі цегли. Сушка має бути не лише швидкою, але й рівномірною. Після 24-48 годин, залежно від товщини цеглини заготівлі готові для випалення. Безпосередньо після сушки висушина цегла автоматично за заданим шаблоном штабелюється на пічну вагонетку.

Випалення, що визначає якість...

Випалення цегли має вирішальне значення і визначає їх якість. Nelissen має в розпорядженні повністю автоматизовані печі, побудовані на найсучаснішому технічному рівні. Налаштування печей постійно контролюється. Крім того ведеться виробничий журнал, що дозволяє згодом реконструювати процес випалення. Після 3-х днів випалення каменів в печі процес завершений. Протягом всього часу комп'ютер контролює паливний цикл і стан печі, внаслідок чого можуть виникнути понад 60 різноманітних колірних відтінків.

Завдяки значним інвестиціям фірма Nelissen досягла стабільного росту виробництва. При виробничій потужності в 150 млн. цегли в рік фірма Nelissen досягла європейського рівня і займає одно з лідируючих позицій на ринку Бельгії та Європи.

ЯКІСТЬ ТА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Цегляний завод Nelissen приділяє велике значення якості. Кінцева продукція постійно контролюється, та з 3 серпня 1990 року носить знак якості Benor відповідно до стандарту NBN B23 — 002 в класі "дуже морозостійкий"

З 16 грудня 1997 року система якості цегляного заводу Nelissen сертифікована відповідно до стандарту NBN EN ISO 9002.

Nelissen прагне до поліпшення організації виробництва з метою:

Виробляти високоякісний продукт, який відповідає усім вимогам клієнтів;

Покращувати функціонування підприємства в усіх його областях, щоб виключити брак, недостатність, втрату часу та непотрібні витрати;

Мотивувати персонал, проводити заходи з охорони здоров'я персоналу та з техніки безпеки;

Нести турботу про охорону довкілля;

Постійно працювати над поліпшенням у взаєминах між співробітниками управлінням справами виробництва та клієнтами.

Така система контролю якості охоплює весь процес виробництва та комерційну сферу цегляного заводу Nelissen.

При функціонуванні цієї системи якості цегляний завод Nelissen завжди гарантує найвищу якість продукції, що випускається.

Разом з якістю Nelissen приділяє велику увагу охороні довкілля. Облицювальна цегла компанії Nelissen виготовляється з природного продукту — Лес. Ця глина вилучається з власних кар'єрів, транспортується конвеєрними стрічками в заводські цехи і обробляється екологічним способом.

Таким чином, Nelissen вносить свою частку в будівництво житла, що задовольняє екологічним нормам та вимогам.

sertificatsertificatsertificatsertificatsertificat

ЛОГІСТИКА

Постійно діюча складська програма практично усього модельного ряду цегли ручного формування, зручне географічне розташування і розвинена мережа партнерів по збуту у всьому світі дозволяють в найкоротші терміни організувати постачання товару прямо на будівельний майданчик клієнта.

Тісна співпраця з архітекторами і будівельниками вже на стадії проектування, гарантують безперебійне виконання будь-якого проекту.

Продукція Nelissen експортується у більш ніж в 25 різних країн світу. Важливими ринками збуту є: Голландія, Німеччина, Англія, Франція, Італія, Швейцарія, Іспанія, Данія, Швеція, Польща, країни Прибалтики, Росія, Украіна і навіть Японія і США.

Сертифікати

sertificatsertificatsertificatsertificatsertificat